חיפוש דומיין

חיפוש דומיין באינטרנט הינה מטלה קלה ליודעי דבר ומטלה סבוכה למי שאינו בקיא בעיניני האינטרנט. ברצוננו לספק לכם מדריך קצר אשר יאפשר לכם לרכוש דומיין בעלות מינימלית.

בנושא חיפוש שם דומיין - מלבד האספקט הטכני של הרכישה עצמה חשוב לחשוב גם על התדמית שמשדר שם הדומיין או על הקשר בינו לבית העסק. לדוגמא, אתר רשת חנויות למטייל קבע לעצמו את שם הדומיין lametayel.com בשל הזיהוי עם המותג. כיום תוכלו לעשות אף יותר מזה ובמחיר משתלם במיוחד לרכוש את שם העסק שלכם בעברית.com או אפילו את המוצר או השירות אותו אתם מוכרים.


כך תוכלו למצוא אתרים לדוגמא כגון "משכנתא-משכנתאות.com " המופיעים בראש תוצאות החיפוש של גוגל ומנועי חיפוש אחרים לחיפושי הביטוי "משכנתא". זהו ביטוי תחרותי שעל חיפושיו מתחרים מאות אתרים ובתי עסק במטרה לקבל את פניות הלקוחות הפוטנציאליים - מאות חיפושים בגוגל מדי יום.

חיפוש דומיין המשרת את מטרות קידום האתר

אם ענייני קידום האתר הם בראש מעינכם, לעיתים קרובות בזמן חיפוש דומיין בעברית תמצאו כי השמות הטובים כבר תפוסים. זה מה שקורה כאשר קיימת "בהלה לזהב" אצל המיודעים לחידושים האלו עוד בימים הראשונים. אולם, עם זאת, לא מן הנמנע שתמצאו ואריאציות מעניינות של השם או שם הדומיין בעברית המסתיים ב.net ו .org . סיומות אלו מוכרות פחות ובמקרים רבים עדיין פנויות לשם אשר מעניין אתכם.

לא מומלץ לרכוש דומיינים בעברית בארץ. חברות אינטרנט רבות מפקיעות מחירים על מחירי דומיינים בינלאומיים (ובינהם דומיינים בינלאומיים בעברית) חברת רשם אינטרנט המאפשרת קניית דומיינים פרסמה לא מכבר מודעה ממומנת בגוגל לפיה היא מוכרת דומיין בינלאומי בעברית במחיר של 140 ש"ח לשנה. זהו מחיר אשר אינו מוצדק לאור העובדה הפשוטה שלקנות דומיין כזה באתרים המאפשרים זאת בחו"ל (וכן, ישנם גם כאלה) עולה בסביבות ה-40 שקלים או 10$. מחיר תחרותי בחו"ל לדומיין .com

לזמן מוגבל, היות ומחיר הדומיינים צפוי לעלות, בזמן כתיבת שורות אלו, תוכלו אולי להרשם דרך אתר גו-דדי- בין האתרים הגדולים בעולם לממכר דומיינים, ולהנות ממחיר הכרות:
דומיין .COM בפחות מ-7$

מעוניינים בדומיין בעברית במחיר משתלם? לבדיקתנו תוכלו להרשם ולרכוש במחירים המוזלים של חו"ל גם בכתובת הבאה-
Internationalized Domain Name

התהליך הטכני די פשוט. ברגע שלחצתם על הדף תועברו לדף מאובטח באתר רישום דומיין מוסמך בחו"ל המאפשר לכם חיפוש דומיין בכל שפה. כל אשר עליכם לעשות הוא לבחור באם מדובר בהעברה מחברת רישום קיימת (לדוגמא במצב בו מסתיים לכם הרישום בחברה בארץ ואינכם מעוניינים לחדש במחיר המופקע) או כמובן - רישום דומיין חדש.

הקשת שם הדומיין שברצונכם לבחון אם פנוי בעברית, בחירת הסיומת הרצויה ובחירת השפה - היא עברית. במידה והדומיין פנוי תוכלו להשלים את הרכישה במידה ותפוס תוכלו לבחון את אותו שם עם סיומת אחרת או ואריאציה של השם.

חיפוש דומיין בעברית או דומיין בינלאומי בחו"ל אינו דבר מסובך - נשמח לעמוד לעזרתכם בכל שאלה בפורום. 140 ש"ח לשם דומיין? לא בבית סיפרנו - המחירים בחו"ל שווים לכל נפש ועומדים על 10$ לערך - דומיין בינלאומי או דומיין בעברית רוכשים בחו"ל וחוסכים הרבה כסף.